Kiidame

2021/22 õppeaasta

15.-17. oktoobril toimus Tartu Valla Muusikakoolis D. O. Wirkhausile pühendatud noorte puhkpilli- ja löökpillimängijate konkurss.

I koht Eleanor Kollist (plokkflööt, 4. vanuserühm)

II koht Kärt Hanni (flööt, 2. vanuserühm)

II koht Kristjan Vaher (metsasarv 2. vanuserühm)

III koht Eleonor Laas (flööt, 3. vanuserühm)

III koht Relika Peetsmann (plokkflööt, 2. vanuserühm)

diplom Mirtel Sikk (flööt 2. vanuserühm)

Õpetajad Pille-Riin Aland, Karl Vakker. Kontsertmeistrid Ülle Rebane, Malle Valjala.

2020/21 õppeaasta

Rahvusvahelisel puhkpilliõpilaste konkursil Lätis Ozolniekis saavutas I vanusegrupis II koha Tristan Aigro. Õpetaja Tiit Veigel, kontsertmeister Natali Kaasik.

Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss Parim noor instrumentalist 2021 toimus videosalvestuste põhjal.

ÕNNITLEME tublisid õpilasi ja nende õpetajaid, kontsertmeistreid, lapsevanemaid ja taustajõudusid väga heade tulemuste saavutamise puhul!

Klarnetiõpilaste vabariiklikus lõppvoorus

I koht Tristan Aigro I vanuserühmas, õpetaja Tiit Veigel, kontsertmeister Natali Kaasik

III koht II vanuserühmas Titus Martinov, õpetaja Ülo Laanesaar, kontsertmeister Natali Kaasik

Klaveriõpilaste vabariiklikus finaalvoorus

III koht ning eripreemia parima Eesti teose esituse eest Taavi Suurtee II vanuserühmas, õpetaja Maria Juht

Plokkflöödiõpilaste vabariiklikus lõppvoorus

II koht Eleanor Kollist III vanuserühmas

Relika Peetsmann I vanuserühmast pälvis diplomi

Metsasarveõpilaste vabariiklikus lõppvoorus

III koht II vanuserühmas Kristjan Vaher, õpetaja Karl Vakker, kontsertmeister Malle Valjala

Flöödiõpilaste vabariiklikus lõppvoorus

I vanuserühmas pälvis diplomi Kärt Hanni, õpetaja Pille-Riin Aland, kontsertmeister Ülle Rebane

Klaveriõpilaste Tartu regioonivoorus

III koht Taavi Suurtee II vanuserühmas, õp Maria Juht

Flöödiõpilaste Tartu regioonivoorus

III koht Kärt Hanni I vanuserühmas

Mirtel Sikk I vanuserühmast ja Eleonor Laas III vanuserühmast pälvisid tunnustuseks diplomi

Flöödiõpilaste õpetaja on Pille-Riin Aland ning kontsertmeister Ülle Rebane

Tartu- ja Lõuna-Eesti klarnetiõpilaste regioonivoorus

I koht Tristan Aigro I vanuserühmas, õpetaja Tiit Veigel, kontsertmeister Natali Kaasik

II koht Titus Martinov II vanuserühmas, õpetaja Ülo Laanesaar, kontsertmeister Natali Kaasik

XXIII Ago Russaku nimelisel Noorte Pianistide konkursil saavutas

V vanuserühmas 1. koha TAAVI SUURTEE, õpetaja Maria Juht.